wiadomości

Focus na recykling. Pfleiderer zaprezentował nową inwestycję w fabryce w Wieruszowie

24-05-2024

Produkcja z poszanowaniem środowiska naturalnego to dla Pfleiderer bardzo ważny element rozwoju firmy. Dzięki nowej inwestycji, która swoje oficjalne otwarcie miała 23 maja w fabryce w Wieruszowie, firma będzie mogła znacząco zwiększyć ilość surowca pochodzącego z recyklingu w produkcji swoich płyt. To było bardzo ważne wydarzenie w regionie, udział w nim wzięli Zarząd i Pracownicy spółek Pfleiderer, jak również Partnerzy Handlowi oraz najważniejsi przedstawiciele władz miasta Wieruszów.

czytaj dalej

NSG Group, właściciel marki Pilkington, jednym z pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością

22-05-2024

Na tegorocznej gali finałowej Miesiąca Różnorodności, która miała miejsce 21 maja w Warszawie ogłoszono wyniki IV edycji Diversity IN Check. To badanie wskazało 54 firmy, które wyróżniają się wysokim stopniem zaawansowania w zakresie włączenia i zarządzania różnorodnością. Wśród nich znalazł się NSG Group, właściciel marki Pilkington, który przez lata pracował na to wyróżnienie.

czytaj dalej

Grupa PSB otrzymała tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki”

22-05-2024

W tegorocznej edycji konkursu Grupa PSB Handel S.A. otrzymała zaszczytny tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Najwyższa jakość”. Przyznane wyróżnienie świadczy o prowadzeniu biznesu przez Grupę PSB na wysokim poziomie oraz zgodnym z najwyższymi jakościowymi standardami branżowymi.  

czytaj dalej

Zyskaj jeszcze więcej z produktami AGD marki Haier

17-05-2024

Firma Haier, która od 15 lat jest liderem rynku AGD, ogłosiła właśnie dwie nowe akcje promocyjne. Pierwsza z nich obejmuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń do kuchni, od piekarników po lodówki. Natomiast druga – dotyczy najnowszych pralek, pralko-suszarek i suszarek Haier z serii X11. Sprawdźmy, co możemy zyskać biorąc udział w promocjach.

czytaj dalej

Program „Czyste Powietrze” 2024. Co należy wiedzieć przed złożeniem wniosku?

16-05-2024

Program „Czyste Powietrze” jest kluczowym elementem polityki ekologicznej Polski, który ma na celu redukcję smogu i zwiększenie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych. W kwietniu 2024 roku przeszedł szereg zmian - aktualizacje zwiększają dostępność dopłat, co otwiera zupełnie nowe możliwości dla tysięcy Polaków planujących termomodernizację swoich domów.

czytaj dalej

PROCURAL zaprasza na XIV Kongres Stolarki Polskiej

16-05-2024

Kongres Stolarki Polskiej to wielkie święto rodzimej branży budowlanej i spotkanie, które wyznacza dalsze kierunki jej rozwoju. Do udziału w XIV edycji Kongresu zaprasza PROCURAL – marka profesjonalnych rozwiązań aluminiowych i Partner Strategiczny tegorocznej odsłony wydarzenia.

czytaj dalej