armatura łazienkowa

Ergonomia – klucz do wygody w łazience

24-11-2023

Łazienka jest dziś pełnoprawnym wnętrzem domu. Pod względem zastosowanych materiałów, kolorów, wzorów i faktur nie ustępuje salonowi. Jednak nawet najpiękniejszy wystrój powinien być osnuty wokół dobrze przemyślanej bazy funkcjonalnej, której podstawą jest ergonomia.

czytaj dalej

Nowoczesne umywalki z odpływem liniowym od Cristalstone®

23-10-2023

W dzisiejszych czasach łazienka to nie tylko miejsce codziennej pielęgnacji, ale również przestrzeń, gdzie design łączy się z funkcjonalnością. W ramach nieustającej ewolucji trendów w aranżacji wnętrz, firma Cristalstone® przedstawia swoje wyjątkowe propozycje - umywalki z odpływem liniowym. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko rewolucjonizuje standardowe podejście do projektowania łazienek, ale także łączy elegancję z efektywnością.

czytaj dalej

Gdy projekt łazienki wymaga poprawek

08-09-2023

Jeśli przyjmiemy tezę, że projekt aranżacyjny łazienki zwykle wymaga poprawek, warto przemyśleć jak się do nich przygotować, aby nie wywróciły całego zamysłu do góry nogami, a ich wprowadzanie nie zajęło wiele czasu. Rozwiązanie to nie tylko skrupulatne planowanie, ale też wybór komplementarnej kolekcji dodatków, z której łatwo dobrać alternatywne propozycje.

czytaj dalej

Odkryj swobodę wyboru dzięki kolekcji kolorów GROHE z nową powłoką Phantom Black

21-06-2023

Świat jest różnorodny, tak jak różnorodne są potrzeby konsumentów, jeśli chodzi o przestrzeń mieszkalną. Szczególnie osobistą strefą jest łazienka – to tam poświęcamy czas dla siebie i oddajemy się rytuałom self-care. W tym szczególnym, przeznaczonym tylko nam miejscu, chcemy odzwierciedlić naszą osobowość i wyrazić indywidualność. W przypadku armatury ponadczasowość oraz jakość odgrywają główną rolę przy wyborze kolorowych rozwiązań.

czytaj dalej

Nowoczesna kolekcja umywalek – Linea Simpla od Cristalstone®. Postaw na DESIGN w atrakcyjnej cenie

15-12-2022

Realizując nowoczesny projekt, architekt musi zmierzyć się z wysokimi wymaganiami aranżacyjnymi oraz dopasować wszystkie elementy tak, by tworzyły spójną całość. Doskonałe wyposażenie łazienki możliwe jest natomiast dzięki harmonijnie dobranym produktom oraz detalom. Pomogą w tym umywalki z kolekcji Linea Simpla, których minimalistyczny kunszt pozwoli osiągnąć pożądany efekt na najwyższym poziomie estetycznym. Eleganckie modele o unikatowym kształcie oraz z wygodnym odpływem tradycyjnym będą wyjątkowym rozwiązaniem dla stylowych wnętrz łazienek.

czytaj dalej

Akcja re-organizacja. Łazienka projektantki Kasi Orwat po remoncie

16-03-2022

Kasia Orwat, właścicielka pracowni ORWAT DESIGN, od lat projektuje funkcjonalne i stylowe wnętrza dla swoich klientów. Nigdy jednak nie stosuje rozwiązań, do których sama nie jest przekonana. Tak jest także w przypadku łazienek, gdzie wybór sprzętów i funkcjonalności jest szczególnie ważny. Dlatego remontując własny pokój kąpielowy postawiła na sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie marki Geberit, której na co dzień jest ambasadorką.

czytaj dalej