targi

Targi InOut 2023 w Rimini – pierwsza edycja imprezy międzynarodowym sukcesem

28-11-2023

Targi InOut, które jeszcze do niedawna funkcjonowały pod nazwą SIA Hospitality Design, to nowy format przygotowany przez Italian Exhibition Group. Tegoroczna, pierwsza edycja skierowana do branży kontraktowej w branży nieruchomości komercyjnych przyciągnęła 2700 wystawców z 62 krajów całego świata, co stanowi niemal 20% wzrost frekwencji w stosunku do roku ubiegłego. Tak ciepłe przyjęcie ze strony przedstawicieli branży pozwala przypuszczać, że włoskie Rimini na stałe zagości na eventowej mapie Europy.

czytaj dalej

Zdecydowani, gotowi do działania i zorientowani na dialog – podsumowanie prezentacji REHAU Industries na targach ReBuild Ukraine w Warszawie

23-11-2023

Ważny impuls dla zrównoważonych rozwiązań z jednego źródła w obszarach infrastruktury, przemysłu, standardów energetycznych i mieszkalnictwa. W ścisłym dialogu z przedstawicielami biznesu, polityki i społeczeństwa obywatelskiego. Tak REHAU Industries zademonstrowało swoją determinację i gotowość do działania w ramach prezentacji na ReBuild Ukraine w odniesieniu do, miejmy nadzieję, rychłej odbudowy Ukrainy.

czytaj dalej

Nieśmiertelny design. Wieczna architektura. Dożyć wieku Empire State Building i dalej być hot jak fotel Barcelona, czyli o czym rozmawiać będą uczestnicy 8. edycji 4 Design Days?

16-11-2023

Nadszedł czas, by ze słownika designu wyrzucić słowa: „chwilowy”, „szybki”, „plastikowy”, a w zamian otworzyć się na przymiotnik „długowieczny”. Uczestnicy przyszłorocznej konferencji 4 Design Days wspólnie zastanowią się, dlaczego otaczamy się nic niewartymi rzeczami oraz co niszczy wzornictwo i architekturę. Goście wydarzenia porozmawiają też o tym, jak tworzyć zrównoważone budownictwo, bo przecież przyszłość mieni się na zielono. Przed nami kolejna edycja, podczas której w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach spotkają się najlepsi architekci i projektanci z Polski i zagranicy, najwięksi inwestorzy, deweloperzy, znani producenci, władze miast oraz cenieni eksperci. Ósme już 4 Design Days zaplanowano na 25-28 stycznia 2024 r.

czytaj dalej

Deceuninck partnerem głównym Międzynarodowego Biennale Architektury 2023

02-10-2023

W trakcie tegorocznej edycji Międzynarodowego Biennale Architektury zaplanowanej na 13-14 października, przewidziane są m.in. wystawy i debaty na temat przestrzeni miejskiej czy rozmowy z ekspertami w formule speed dating. Jednym z trzech partnerów głównych tego wydarzenia została firma Deceuninck, której sposób działania rezonuje z podejmowaną tematyką rozwiązań dla architektury przyjaznej miastu i jego mieszkańcom. Deceuninck zamierza przedstawić w trakcie imprezy swój system Elegant, czyli profile okienne, które powstają z PVC pochodzącego z recyklingu, a po okresie ich użytkowania mogą w całości zostać ponownie poddane temu procesowi.

czytaj dalej

Cerrad zaprasza na Cersaie 2023 do Bolonii

18-09-2023

Przed nami 40. edycja Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek w Bolonii – Cersaie 2023. Już dziś Cerrad zaprasza na 5 inspirujących dni z nowościami marki oraz dwa dni spotkań z wybitnymi polskimi architektami i projektantami wnętrz oraz artystami. W dniach 25-29 września 2023 przedstawiciele marki będą czekać na odwiedzających gości w Centrum Wystawienniczym w Bolonii, hala 16, stoisko C9-D10 i C12-D11.

czytaj dalej

Baumit zamieszał na jesiennych targach Bricomarché

12-09-2023

W dniach 5-6 września 2023 w Poznaniu odbyła się kolejna, dwunasta edycja wewnętrznych targów budowlanych Bricomarché. Sporo pozytywnego zamieszania podczas wydarzenia wywołała firma Baumit, prezentując pierwszy na rynku beton w rozpuszczalnym worku.

czytaj dalej

HAIER PREZENTUJE TECHNOLOGICZNE ARCYDZIAŁA

01-09-2023

IFA, Berlin, 31 sierpnia 2023 r. - Marka Haier, która nieprzerwanie od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, na targach IFA przedstawia swoje najnowsze produkty wspierane technologią i sztuczną inteligencją.

czytaj dalej

Würth Polska partnerem EuroSkills Gdańsk 2023

21-08-2023

Wielkimi krokami zbliża się największy konkurs umiejętności zawodowych w Europie. Mistrzostwa Europy Młodych Profesjonalistów, czyli EuroSkills odbędą się po raz pierwszy w Polsce i będą trwać od 5 do 9 września. Oficjalnym Diamentowym Partnerem wydarzenia został Würth Polska, który w ramach współpracy zapewni niezbędne produkty BHP oraz narzędzia dla uczestników takich konkurencji, jak m.in.: dekarstwo, ciesielstwo, murarstwo, stolarstwo i spawalnictwo.

czytaj dalej