drzwi

Jak chronić dom przed hałasem? Postaw na drzwi akustyczne

10-07-2024

Dom to bezpieczna przystań, gdzie chcemy odciąć się od niechcianych dźwięków, żeby w pełni cieszyć się ciszą i spokojem. Pomoże w tym wykorzystanie dobrze dobranych drzwi zewnętrznych, które mogą skutecznie ochronić budynek przed hałasem. Jakie drzwi wybrać, gdy zależy nam na izolacji akustycznej, a przy tym zabezpieczeniu przed włamaniem i atrakcyjnym wyglądzie?

czytaj dalej

Dom w stylu SMART za złotówkę

03-07-2024

Rozwiązania SMART w dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwią, raczej wypełniają naszą codzienność, czyniąc ją prostszą i wygodniejszą. Wystarczy smartfon, by otworzyć bramę kurierowi, czy wpuścić do domu dziecko, które zapomniało kluczy. Tak zmienia się rzeczywistość z marką WIŚNIOWSKI. W letniej promocji z wybranymi produktami WIŚNIOWSKI otrzymasz centralę smart home od Somfy za jedyną złotówkę.

czytaj dalej

NOBE – solidna konstrukcja w ekonomicznym wydaniu

05-06-2024

Już w czerwcu oferta produktowa WIŚNIOWSKI poszerza się o interesującą nowość: drzwi NOBE w klasie standard. Zostały one stworzone z myślą o tym, aby zapewnić dobre parametry techniczne przy zachowaniu korzystnej ceny – wszystko to w jakości produkcyjnej marki WIŚNIOWSKI.

czytaj dalej

Zestaw do pielęgnacji bram garażowych i drzwi wejściowych

21-05-2024

Bramy garażowe i drzwi wejściowe na skutek zewnętrznych czynników atmosferycznych wraz z upływem lat oraz codziennego użytkowania mogą stracić swoją intensywną barwę. Dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie i pielęgnacja stolarki budowlanej, aby z jednej strony – zachować jej piękny wygląd przez długi czas, a z drugiej – chronić elementy konstrukcyjne przed zużyciem. W tym celu firma Hörmann we współpracy z firmą Sonax opracowały specjalny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji drzwi i bram, dzięki któremu zabiegi te będzie można przeprowadzić łatwo, szybko i profesjonalnie.

czytaj dalej