drzwi

Prestiż od progu – poznaj drzwi zewnętrzne z przesuniętą osią obrotu MB-86N Pivot Door od Aluprof

30-11-2023

Jak podkreślić wejście do budynku i sprawić, by było reprezentacyjnym elementem elewacji? Służyć temu mogą designerskie, wielkogabarytowe drzwi. Skupiając się na ich wyglądzie i rozmiarze, nie można jednak zapominać o funkcjonalności. Sposobem na pogodzenie atrakcyjnej formy i bardzo dobrych parametrów może być najnowsza propozycja marki Aluprof – drzwi MB-86N Pivot Door z przesuniętą osią obrotu.

czytaj dalej

Weź udział w konkursie Aluprof i KRISPOL – zaprojektuj dom z cichym luksusem i wygraj dofinansowanie na drzwi tarasowe SKYLINE o wartości 70 000 zł!

28-11-2023

To już ostatni moment na wzięcie udziału w wyjątkowym konkursie „Pokaż nam projekt swojego domu i wygraj dofinansowanie do drzwi tarasowych SKYLINE” organizowanym przez Aluprof, producenta systemów aluminiowych dla budownictwa oraz firmę KRISPOL, specjalizującą się w stolarce otworowej. Do 11 grudnia architekci i inwestorzy mogą przesyłać swoje zgłoszenia, spośród których jury wybierze zwycięski projekt. Celem konkursu jest promowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie, które łączą wysoką jakość, funkcjonalność i estetykę z dbałością o środowisko i wysoki komfort życia.

czytaj dalej

Trwa Black Week w KRISPOL

23-11-2023

Nadeszły dni, na które wielu inwestorów czekało z niecierpliwością. Marka KRISPOL ogłosiła oficjalne rozpoczęcie kampanii BLACK WEEK 2023, w ramach której przygotowała dla inwestorów zbiór najatrakcyjniejszych promocji. To najlepsza okazja na zakup okien, osłon, drzwi tarasowych, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych z napędem w bardzo korzystnych cenach.

czytaj dalej

Nagrodzona złotym Laurem Klienta 2023 Sieć Salonów KRISHOME otwiera największy w Polsce salon oferujący stolarkę marki KRISPOL

09-11-2023

Sieć Salonów KRISHOME z dumą ogłasza, że została uhonorowana prestiżową nagrodą złotego Laura Klienta 2023. To kolejne wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość obsługi i innowacyjność oferowanych produktów. Rozwój sieci nie zwalnia tempa. Tej jesieni odbyło się oficjalne otwarcie największego na mapie Polski punktu ze stolarką marki KRISPOL – salonu MEGABUD z Gdańska.

czytaj dalej

O zielonej transformacji i rozwoju polskich producentów stolarki na światowych rynkach. Ogólnopolskie Forum Stolarki 2023 z udziałem Deceuninck

31-10-2023

„Firmy, które się nie dostosują, wypadną z branży”, „wzrost organiczny już nie wystarczy” – to tylko niektóre z wyrazistych tez, które padły w trakcie Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2023 odnośnie zielonej transformacji przedsiębiorstw przemysłowych i budowania przewagi konkurencyjnej w branży. Głos w dyskusji zabrali także przedstawiciele polskiego oddziału Deceuninck, którzy opowiedzieli o działaniach dekarbonizacyjnych praktykowanych przez belgijską Grupę, a także innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie zrównoważonego rozwoju wdrażanych w ramach globalnej działalności producenta. Ważną częścią wydarzenia był również blok tematyczny omawiający sytuację gospodarczą, trendy i możliwości zdobywania rynków eksportowych.

czytaj dalej

Rozwiązania G-U i All Windows Group w nowej inwestycji przy parku Szczytnickim we Wrocławiu

24-10-2023

Na potrzeby nowej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu – „Apartamentów przy parku Szczytnickim” – uznani producenci konstrukcji HS dostarczą 128 drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych. Mowa o aluminiowych drzwiach tarasowych firmy All Windows Group, które bazują na systemowych rozwiązaniach G-U. Dzięki nim mieszkańcy będą mogli – już z poziomu strefy salonu i tarasu – jeszcze lepiej korzystać z walorów zielonej okolicy.

czytaj dalej

Nowa strona wisniowski.pl – połącz się z tym, co najlepsze

12-10-2023

Startuje nowa strona internetowa firmy WIŚNIOWSKI! To znaczący krok w cyfrowej transformacji marki, mający na celu zaoferowanie ulepszonych doświadczeń zakupowych. Zaproszenie do świata produktów: bram, okien, drzwi i ogrodzeń, które zamówić można w Internecie, jak i w 2500 salonach handlowych na świecie.

czytaj dalej

Trzy pomysły na drzwi, które ozdobią dom

11-10-2023

Obecnie drzwi stały się wyrafinowanym estetycznie elementem domu, który podkreśla lub nawet wyznacza styl jego aranżacji. Tym bardziej, że sami mamy coraz większy wpływ na ich design. Jak jest to możliwe?

czytaj dalej