Wiadomości

Focus na recykling. Pfleiderer zaprezentował nową inwestycję w fabryce w Wieruszowie

24 maj 2024

Produkcja z poszanowaniem środowiska naturalnego to dla Pfleiderer bardzo ważny element rozwoju firmy. Dzięki nowej inwestycji, która swoje oficjalne otwarcie miała 23 maja w fabryce w Wieruszowie, firma będzie mogła znacząco zwiększyć ilość surowca pochodzącego z recyklingu w produkcji swoich płyt. To było bardzo ważne wydarzenie w regionie, udział w nim wzięli Zarząd i Pracownicy spółek Pfleiderer, jak również Partnerzy Handlowi oraz najważniejsi przedstawiciele władz miasta Wieruszów.

czytaj dalej

NSG Group, właściciel marki Pilkington, jednym z pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością

22 maj 2024

Na tegorocznej gali finałowej Miesiąca Różnorodności, która miała miejsce 21 maja w Warszawie ogłoszono wyniki IV edycji Diversity IN Check. To badanie wskazało 54 firmy, które wyróżniają się wysokim stopniem zaawansowania w zakresie włączenia i zarządzania różnorodnością. Wśród nich znalazł się NSG Group, właściciel marki Pilkington, który przez lata pracował na to wyróżnienie.

czytaj dalej

Grupa PSB otrzymała tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki”

22 maj 2024

W tegorocznej edycji konkursu Grupa PSB Handel S.A. otrzymała zaszczytny tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Najwyższa jakość”. Przyznane wyróżnienie świadczy o prowadzeniu biznesu przez Grupę PSB na wysokim poziomie oraz zgodnym z najwyższymi jakościowymi standardami branżowymi.  

czytaj dalej

Zyskaj jeszcze więcej z produktami AGD marki Haier

17 maj 2024

Firma Haier, która od 15 lat jest liderem rynku AGD, ogłosiła właśnie dwie nowe akcje promocyjne. Pierwsza z nich obejmuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń do kuchni, od piekarników po lodówki. Natomiast druga – dotyczy najnowszych pralek, pralko-suszarek i suszarek Haier z serii X11. Sprawdźmy, co możemy zyskać biorąc udział w promocjach.

czytaj dalej

Program „Czyste Powietrze” 2024. Co należy wiedzieć przed złożeniem wniosku?

16 maj 2024

Program „Czyste Powietrze” jest kluczowym elementem polityki ekologicznej Polski, który ma na celu redukcję smogu i zwiększenie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych. W kwietniu 2024 roku przeszedł szereg zmian - aktualizacje zwiększają dostępność dopłat, co otwiera zupełnie nowe możliwości dla tysięcy Polaków planujących termomodernizację swoich domów.

czytaj dalej

PROCURAL zaprasza na XIV Kongres Stolarki Polskiej

16 maj 2024

Kongres Stolarki Polskiej to wielkie święto rodzimej branży budowlanej i spotkanie, które wyznacza dalsze kierunki jej rozwoju. Do udziału w XIV edycji Kongresu zaprasza PROCURAL – marka profesjonalnych rozwiązań aluminiowych i Partner Strategiczny tegorocznej odsłony wydarzenia.

czytaj dalej