nowości

Nowy rekuperator ścienny Wavin Ventiza PP60 – wydajny i kompaktowy

12-06-2024

Rekuperator ścienny Ventiza PP60 to nowość w ofercie Wavin. Urządzenie, pomimo kompaktowych rozmiarów, działa bardzo wydajnie, na co wpływ ma także możliwość wyboru różnych trybów pracy. Ventiza PP60 przeznaczona jest do stosowania zarówno w nowo budowanych obiektach mieszkalnych, jak i tych poddawanych renowacji – zwłaszcza przy termomodernizacji budynków czy generalnych remontach domów i biur. Jest kolejnym elementem z typoszeregu Wavin Ventiza, czyli kompletnego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

czytaj dalej

Pantografy – nowe oblicze wieszaków

05-06-2024

Odpowiednie wyposażenie garderoby w półki, wieszaki i organizery zaprojektowane z myślą o przechowywaniu ubrań to klucz do wprowadzenia do niej ładu. Jakie rozwiązania mamy do wyboru? I dlaczego warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nowe pantografy marki REJS.

czytaj dalej

NOBE – solidna konstrukcja w ekonomicznym wydaniu

05-06-2024

Już w czerwcu oferta produktowa WIŚNIOWSKI poszerza się o interesującą nowość: drzwi NOBE w klasie standard. Zostały one stworzone z myślą o tym, aby zapewnić dobre parametry techniczne przy zachowaniu korzystnej ceny – wszystko to w jakości produkcyjnej marki WIŚNIOWSKI.

czytaj dalej

Husqvarna prezentuje dwa nowe modele bezprzewodowych robotów koszących do średniej wielkości ogrodu

27-05-2024

Husqvarna, światowy lider w dziedzinie automatycznej pielęgnacji trawników, rozszerza swoją ofertę bezprzewodowych robotów koszących o dwa modele Automower®. Po niedawnej premierze kosiarek automatycznych do zastosowań profesjonalnych czas na ofertę dla właścicieli przydomowych ogrodów. Zarówno Automower® 310E NERA, jak i 410XE NERA są kompatybilne z systemem nawigacji satelitarnej Husqvarna EPOS™[1], która daje użytkownikowi możliwość wyboru instalacji bezprzewodowej bądź po kablu. Wyróżnikiem modeli jest także funkcja EdgeCut, pozwalająca na idealne utrzymanie krawędzi trawnika i minimalizującą konieczność ich dokaszania.

czytaj dalej