nagrody

Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2024 ponownie dla Cemex Polska

16-04-2024

Cemex Polska po raz kolejny zdobył uznanie wśród konsumentów, którzy nagrodzili firmę Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2024 w kategorii „Cement”. To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem, że klienci dostrzegają i doceniają wysoką jakość cementów oraz usług oferowanych przez Cemex. Pomysłodawcą i organizatorem Programu Konsumencki Lider Jakości jest Redakcja Strefy Gospodarki – niezależnego, zewnętrznego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna.

czytaj dalej

Baumit Super Marką 2024!

04-03-2024

Już po raz piętnasty przeprowadzono badania rynkowe dotyczące aktywności i rozpoznawalności brandów, nagradzając marki wyróżniające się ugruntowaną pozycją na rynku, jakością oferowanych produktów lub usług oraz nieustającym zaufaniem konsumentów. W kategorii „producenci materiałów budowlanych" tytuł „Super Marka 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma" otrzymała firma Baumit.

czytaj dalej

Jakie marki budowlane zyskają renomę fachowców w 2024 roku? Trwa badanie rynkowe, ranking zostanie ogłoszony w czerwcu!

12-02-2024

Fachowcy z całej Polski wskazują najlepsze marki już po raz 20. Lider badań rynku budowlanego – firma ASM Research Solutions Strategy przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych badanie ankietowe, które ma na celu zweryfikowanie ich opinii na temat produktów i usług. Dzięki temu producenci, dystrybutorzy, generalni wykonawcy oraz media poznają swoją lokatę w branży budowlanej a inwestorzy będą mogli zyskać miarodajne informacje z rynku i wybrać najlepsze produkty do budowy/remontów swoich nieruchomości.

czytaj dalej

WIŚNIOWSKI z kolejnym Diamentem Forbesa 

05-02-2024

Już po raz szesnasty, w porozumieniu z redakcją Forbes, Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Na liście Diamentów Forbesa 2024 znalazła się firma Mateusz WIŚNIOWSKI, sukcesywnie pracująca na renomę marki WIŚNIOWSKI, polskiego lidera rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

czytaj dalej

Złoty Medal Grupy MTP: Wyjątkowe wyróżnienia dla innowacji w budownictwie

23-01-2024

Złoty Medal Grupy MTP to prestiżowe wyróżnienie, które honoruje najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania w branży budowlanej. Organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, konkurs stanowi wyjątkową platformę, na której prezentowane są najnowsze osiągnięcia firm związanych z sektorem budowlanym. W tym roku Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka nagrodził 18 produktów zgłoszonych przez wystawców tragów BUDMA oraz 2 produkty od wystawców targów Intermasz.

czytaj dalej