nagrody

WXCA Zdobywa I Nagrodę w Konkursie Architektonicznym Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu: Forma Budynku jako Medium Między Przeszłością a Współczesnością

17-07-2024

11 lipca 2024 r. oficjalnie ogłoszono wyniki konkursu architektonicznego na nowy budynek Akademii Muzycznej im I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Zorganizowany wspólnie z SARP konkurs zakłada realizację na poznańskim Łazarzu obiektu, który będzie służył celom kulturalnym, naukowym i dydaktycznym. I Nagrodę zdobyła renomowana pracownia WXCA. Architekci zaproponowali współczesną, rzeźbiarską bryłę, zachowując jednocześnie tradycyjny wyraz architektoniczny i nawiązując proporcjami do XIX-wiecznego kontekstu miejskiej zabudowy.

czytaj dalej

Poznaj obiekty zakwalifikowane do II etapu V edycji konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”. Ruszyło głosowanie online

16-07-2024

Konkurs „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia. Przez ten czas nie tylko zdążył zyskać uznanie branży i międzynarodowy zasięg, ale też – spośród ponad 1000 polskich i zagranicznych obiektów stworzonych z wykorzystaniem rozwiązań marki – wyłonić kilkadziesiąt najciekawszych, które są dziś uznawane za prawdziwe perły współczesnej architektury. O renomie tego wyjątkowego wydarzenia świadczą także pula nagród, która w dotychczasowych edycjach wyniosła 400 tys. zł, ponad 1000 uczestników, którzy wzięli w nich udział czy setki rozmów o przyszłości architektury z udziałem tak wybitnych przedstawicieli branży jak Bogdan Zaha, Álvaro Leite Siza, Zbigniew Maćków czy Agnieszka Kalinowska-Sołtys. W tym roku konkurs organizowany jest już po raz piąty, a jubileuszowa edycja wkroczyła właśnie w kolejną fazę.

czytaj dalej

Okna i drzwi Schüco najchętniej polecane już od 20 lat!

08-07-2024

W ramach prestiżowego ogólnopolskiego plebiscytu konsumenckiego firma Schüco została uhonorowana aż dwoma wyróżnieniami: Złotym Laurem Konsumenta 2024 oraz Laurem Konsumenta – Lider XX-lecia (2004-2024) w kategorii „jakość – okna i drzwi przesuwne”. Jubileuszowa nagroda to wiarygodny dowód na to, że firma na przestrzeni ostatnich dwóch dekad niezmiennie dba o zadowolenie klientów.

czytaj dalej

Schüco AD UP Design Edition Gen2 z nagrodą Red Dot Winner 2024

08-07-2024

Wyróżniona w prestiżowym konkursie Red Dot Product Design Award 2024 platforma systemów Schüco AD UP Design Edition Gen2 umożliwia realizację dowolnego typu drzwi aluminiowych o efektownym wyglądzie dzięki wbudowanemu w skrzydło pochwytowi z podświetleniem LED. Teraz imponuje także nowymi, inteligentnymi opcjami.

czytaj dalej

Purmo – Konsumencki Lider Jakości 2024

01-07-2024

Firma Purmo znalazła się wśród laureatów w ogólnopolskim badaniu konsumenckim zdobywając Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Grzejniki”. Badanie zostało przeprowadzone wśród ponad 15 000 osób. Uczestnicy oraz laureaci w trakcie trwania programu prezentowani byli na łamach Dziennika Gazety Prawnej w Strefie Gospodarki.

czytaj dalej

Nagroda Plus X Award dla SCHELL MODUS za jakość w atrakcyjnej cenie

24-06-2024

Wytrzymałe, funkcjonalne, eleganckie, a do tego atrakcyjne cenowo – takie wymagania są często stawiane wyposażeniu pomieszczeń sanitarnych w budynkach publicznych. Armatura umywalkowa i prysznicowa MODUS firmy SCHELL spełnia wszystkie z nich, co potwierdziło jury prestiżowego konkursu Plus X Award, przyznając jej nagrodę w zupełnie nowej kategorii „Prize Performance Winner”, która ocenia stosunek ceny do jakości.

czytaj dalej

Aluprof z szeregiem nagród w najważniejszych konkursach branżowych. Zapowiada się kolejny owocny rok dla lidera rynku

24-06-2024

Aluprof, jak na lidera rynku przystało, kończy półrocze udowadniając, że nie zamierza spocząć na laurach. W ciągu zaledwie kilku miesięcy do długiej listy wyróżnień otrzymanych w ostatnim czasie przez spółkę dołączyły kolejne prestiżowe tytuły zdobyte w najważniejszych konkursach branżowych i biznesowych. Przemyślana strategia rozwoju oraz innowacyjność produktów zostały docenione przez ekspertów i zaowocowały wieloma nagrodami, m.in. TopBuilder, Budowlana Firma Roku, Budowlana Marka Roku, Ambasador Polskiej Gospodarki 2024, oraz wyróżnieniem w programie „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki”.

czytaj dalej

Poznaliśmy jurorów V edycji konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”. Najciekawsze obiekty bazujące na rozwiązaniach lidera rynku wybiorą wybitni architekci i przedstawiciele branży budowlanej

14-06-2024

6 maja rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do piątej, jubileuszowej edycji międzynarodowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”, który ma na celu wskazanie najciekawszych inwestycji stworzonych przy pomocy rozwiązań lidera w produkcji systemów aluminiowych dla budownictwa i branży konstrukcyjnej. Podobnie jak w poprzednich latach, także w tej edycji konkursu w jury zasiądą wybitni architekci. Tegorocznym obradom przewodniczyć będzie Przemo Łukasik z pracowni Medusa Group, która była wielokrotnie nagradzana w dotychczasowych edycjach konkursu.

czytaj dalej