Galeco

Po co Ci rynna? Nowa kampania reklamowa Galeco

14-06-2024

„Po co Ci rynna” — czy lider w produkcji systemów rynnowych może promować się tak kontrowersyjnym hasłem? Może! Bo dzięki niemu przewrotnie przypomina, jak ważnym elementem dachu są rynny, także wtedy, gdy chcemy stworzyć minimalistyczną, jednolitą bryłę budynku.

czytaj dalej

Ile trwa budowa dachu?

05-06-2024

Budowa dachu to przedsięwzięcie ważne dla każdego inwestora. Dlatego warto wiedzieć jak wygląda ten proces krok po kroku. Ile czasu zajmują poszczególne etapy budowy oraz czym charakteryzuje się każdy z nich? Przeczytaj ten tekst by dowiedzieć się więcej i móc w komfortowy sposób odbyć czekającą Cię budowę dachu.

czytaj dalej

„Montaż DACHRYNNY jest satysfakcjonujący”

04-06-2024

Galeco, producent DACHRYNNY, jedynego na rynku rozwiązania 2w1, w którym dach łączy się z systemem rynnowym ukrytym w jego strukturze i elewacji budynku, prezentuje pierwszą z cyklu rozmów z dekarzami, którzy mieli już szansę montować nowatorski produkt.

czytaj dalej

Galeco wspiera rozwój Partnerów Handlowych poprzez serię szkoleń „MBA z 4D Grupa”

07-05-2024

Galeco, lider w produkcji systemów rynnowych, był partnerem szkoleń przeprowadzanych przez sieć hurtowni dachowych 4D Grupę. Inicjatywa miała na celu edukację i rozwój Partnerów Handlowych. W ramach kwietniowej serii szkoleń Galeco prezentowało swoje flagowe produkty oraz nowoczesne rozwiązania branżowe w czterech kluczowych lokalizacjach Polski: Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

czytaj dalej

Dekarze poznają DACHRYNNĘ!

18-04-2024

Kolejni dekarze uzyskali autoryzację do montażu nowatorskiego systemu DACHRYNNA od Galeco. To jedyny na rynku innowacyjny produkt 2w1, w którym dach łączy się z systemem rynnowym ukrytym w jego strukturze i elewacji budynku.

czytaj dalej

Trendy w branży rynnowej i dekarskiej

20-03-2024

Przyjrzyjmy się bliżej temu, jakie rozwiązania zdominują branżę rynnową i dekarską w 2024 roku. Na co kładą nacisk producenci oraz co stanie się standardem w polskich domach? Nowinki i trendy objaśniają fachowcy Galeco.

czytaj dalej