projektowanie biur

Jak urządzić biuro, by chętniej wrócić do niego po urlopie

23-08-2023

Czy wiesz, że wystrój biura stanowi bardzo istotny element komunikacji firmy z jej najbliższym otoczeniem? Buduje wizerunek i w dużym stopniu wpływa na pierwsze wrażenie w oczach kontrahentów, ale przede wszystkim – przekłada się na poczucie komfortu osób, które przebywają w nim na co dzień. Latem, gdy część pracowników przebywa na urlopach, znacznie łatwiej dokonać wszelkich niezbędnych zmian wystroju. Jak w kilka dni stworzyć nowoczesne, oryginalne i przyjazne miejsce pracy? Podpowiadamy.

czytaj dalej

Smart biuro, czyli jak przenieść przestrzeń biurową na wyższy poziom

13-02-2023

Smart office, inaczej inteligentne biuro, to idea tworzenia zrównoważonego, nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie miejsca pracy. To rozwiązania, które w założeniu mają zapewniać pracownikom najwyższy komfort, ułatwiać im codzienne obowiązki, usprawniać funkcjonowanie firmy, a nawet optymalizować koszty jej prowadzenia. Jak osiągnąć status smart biura? Jakich rozwiązań nie powinno zabraknąć w takiej przestrzeni?

czytaj dalej

Smart home w biurze – rozwiązania Nice i FIBARO dla biur i biznesu pozwalające efektywnie wykorzystywać energię

25-10-2022

Na przestrzeni kilku ostatnich lat w biurach wiele się zmienia. Coraz więcej firm zauważa, że przyjazne użytkownikom otoczenie wspiera kreatywną pracę, redukuje stres i sprzyja rozwojowi relacji. Wygodne i funkcjonalne meble, żywe kwiaty, stylowe dodatki z powodzeniem zastępują sztywne, biurowe wyposażenie. Nowe siedziby odzwierciedlają charakter urzędujących w nich przedsiębiorstw, uwzględniają ekologię i są przystosowane do zmieniających się potrzeb pracowników. Na przykładzie biur Nice Polska i FIBARO przyjrzyjmy się, jak urządzenia ekosystemu Nice Smart Home pomagają w kreowaniu przyjaznego, sprzyjającego pracy środowiska.

czytaj dalej

Industrialne biuro. Zobacz ciekawy pomysł na aranżację

28-09-2022

W biurze, które urządzone jest w przyjazny sposób, pracuje się o wiele przyjemniej. Z punktu widzenia pracownika, ważna jest nie tylko ergonomia i funkcjonalność, ale również stylistyka. Projekt stworzony przez Agnieszkę Lipień z pracowni AL Design umiejętnie łączy wszystkie te elementy.

czytaj dalej