Oto dachówka KIOTO. Jedyna taka cementowa

7 czerwiec 2024  

KIOTO marki CREATON to nowa jakość wśród dachówek cementowych – jedyna taka, zachwycająca. Nowatorska pod względem designu, stworzona z pasją i największą precyzją. Przełamująca konwencje.

KIOTO jest symbolem nowoczesności, idealnie odpowiada na potrzeby modnej architektury. Każdy detal dachówki jest starannie przemyślany, tworząc spójną i perfekcyjną całość. Tu estetyka spotyka funkcjonalność, a minimalizm splata się z elegancją. W jej awangardowym półpłaskim kształcie odnajdziemy połączenie tradycji i nowoczesności. Inspirację pięknem klasycznej dachówki reńskiej korespondującą z oszczędnością formy charakterystyczną dla dachówki płaskiej.

Najwyższej jakości, naturalne surowce, najnowocześniejszy proces produkcyjny, estetyczne powłoki, tworzą pokrycie dachu, które jest nie tylko piękne, zapewnia również wyróżniającą trwałość na lata. Wygodna w montażu KIOTO tworzy na połaci perfekcyjnie ułożony, harmonijny wzór. Dopasowane idealnie do siebie dachówki o wyważonych proporcjach są szczelną barierą nie do pokonania dla warunków atmosferycznych.

Dachówka cementowa KIOTO marki CREATON to doskonały sposób na wyrażenie swojej osobowości i podkreślenie indywidualnego stylu. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie prostotę architektonicznych form oraz balans między estetyką i funkcjonalnością.

KIOTO jest nowoczesna, niekonwencjonalna i designerska – jedyna taka cementowa.

Zalety niepowtarzalnej dachówki cementowej KIOTO

- Dachówka o wymiarach ok. 334 x 420 mm i wadze ok. 5,2 kg oferuje ekonomiczne zużycie wynoszące zaledwie ok. 9,7 szt./m2 połaci dachu.
- Unikalny wśród dachówek cementowych, opatentowany kształt idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy. Jest modną alternatywą dla dachówki płaskiej.
- Dbałość o najmniejsze detale na każdym etapie produkcji i wysoka stabilność wymiarowa gwarantują doskonałą szczelność oraz łatwy i precyzyjny montaż.
- Specjalnie wyselekcjonowane, naturalne składniki najwyższej jakości oraz odporne powierzchnie zapewniają wyjątkową trwałość na lata.
- Oryginalna gama akcesoriów, spójnych pod względem koloru, powierzchni i stylu, umożliwia zachowanie wyróżniającej estetyki całego dachu.

Więcej informacji na www.creaton.pl/kioto.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: