Poczuj komfort delikatnej wody

14 czerwiec 2024  

Nowe zmiękczacze wody od Bosch: Aqua 4000 S i Aqua 8000i S

- Komfort miękkiej wody
- Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania i wskaźnikowi poziomu soli
- Możliwość połączenia z aplikacją Bosch HomeCom Easy do zdalnego sterowania urządzeniem.

Dzięki nowym zmiękczaczom wody Aqua 4000 S i Aqua 8000i S, użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich zalet miękkiej wody. Większa delikatność dla skóry i włosów, zmniejszona ilość kamienia na armaturze sanitarnej i dłuższa żywotność sprzętów gospodarstwa domowego – nowe zmiękczacze wody marki Bosch oferują niezawodną ochronę dla ludzi i urządzeń.

Miękka woda to niższe koszty

Stacje zmiękczania wody Aqua 4000 S i Aqua 8000i S zapewniają skuteczną ochronę przed kamieniem i korozją. Po podłączeniu do głównego przyłącza wody, niezawodnie usuwają jony wapnia i magnezu i zastępują je jonami sodu. W efekcie woda jest bardziej miękka we wszystkich punktach jej używania. Użytkownicy z pewnością docenią znacznie łatwiejsze czyszczenie powierzchni wanien, umywalek i armatury a także zwiększony komfort podczas kąpieli lub prysznica. Stacje zmiękczania wody to także dłuższa żywotność sprzętów gospodarstwa domowego, ponieważ skutecznie zapobiegają uszkodzeniom powodowanym przez kamień i korozję, a tym samym chronią zarówno pralki i czajniki, jak i armaturę, glazurę, ściany kabiny prysznicowej i inne powierzchnie. W ten sposób nie tylko łatwiej utrzymać czystość w domu, ale także ograniczyć zużycie detergentów i soli do zmywarki.

Szybka i łatwa instalacja

Dzięki kompaktowym wymiarom i innowacyjnemu designowi, zmiękczacze wody Aqua 4000 S i Aqua 8000i S idealnie dopasują się do wystroju każdego pomieszczenia. Użytkownicy mogą, w zależności od wymagań, wybierać między wersjami 9-, 14-, 22- i 26-litrowymi w przypadku Aqua 4000 S oraz pojemnościami 22 i 26 litrów w przypadku Aqua 8000i S. Wszystkie modele wyposażone są w elastyczne połączenia i niezbędne akcesoria. To sprawia, że podłączenie do głównego przyłącza wody domu staje się szybkie i łatwe. Urządzenia wyposażone są w zaawansowany system sterowania, który zapewnia gotowość stacji do pracy zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne.

Intuicyjna obsługa, inteligentne połączenie

Dzięki nowej serii stacji zmiękczania wody marki Bosch zawsze zauważysz, że sól zmiękczająca się kończy, ponieważ zintegrowany czujnik poziomu soli (w przypadku modelu Aqua 8000i S) niezawodnie wykrywa niski poziom napełnienia. Gdy ilość soli spadnie do określonego poziomu, migająca lampka ostrzeże użytkownika o konieczności uzupełnienia soli. Uzupełnianie jest wyjątkowo łatwe: wystarczy otworzyć klapę i dodać sól w postaci granulatu. Dzięki wbudowanej kratce na sól można to zrobić szybko i sprawnie. Intuicyjny panel sterowania z dogodnymi ustawieniami, jak np. tryb regeneracji złoża czy objętość przepływu wody znacznie ułatwia obsługę. Ponadto stacje zmiękczania wody Bosch oferują opcję inteligentnego sterowania i można je połączyć z aplikacją do zdalnego sterowania urządzeniami Bosch HomeCom Easy.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: