• Strona główna
  • Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

24 styczeń 2023  

Marka Haier, która od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, dołącza do Najpiękniejszej Orkiestry świata. Producent przekazał na licytację prawdziwe technologiczne arcydzieło. Przedmiotem aukcji jest jedyna w swoim rodzaju lodówka, która powstała w ramach artystycznej współpracy marki Haier i nietuzinkowej artystki MISS DORYS. Zwycięzca aukcji zyska nie tylko lodówkę z dożywotnią gwarancją, ale co najważniejsze, pomoże chorującym na sepsę, bo taki jest właśnie cel 31. Finału WOŚP.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  zagra  pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”.  W planach jest wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Wielki 31. Finał odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. Natomiast do 10 lutego można wesprzeć aukcję i wziąć udział w licytacji, specjalnie przygotowanej na tę okazję lodówki Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB. Zwycięzca otrzyma nie tylko technologiczne arcydzieło z dożywotnią gwarancją producenta, ale co najważniejsze wesprze WOŚP i przyczyni się do pomocy w szczytnym celu.

https://allegro.pl/oferta/lodowka-haier-multidoor-seria-9-hcw9919fsgb-13161177252 

O wygląd graficzny chłodziarko-zamrażarki Haier zadbała MISS DORYS, która na co dzień należy do kobiecego kolektywu street artowego MIAU Crew, a także jest współtwórczynią stowarzyszenia i pracowni artystycznej Stacja Praga. 

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=JnwGDUsB2Ms 

Oprócz artystycznego oblicza urządzenia warto zwrócić uwagę na jego technologiczne aspekty.  To prawdziwe centrum dowodzenia z wbudowanym ekranem, dzięki któremu w łatwy sposób można sterować wszystkimi funkcjami chłodziarko - zamrażarki, a także innymi urządzeniami Haier połączonymi przez aplikacje hon. Multimedialny ekran pozwala także na surfowanie w internecie umożliwiając m. in. dostęp do niezliczonej ilości przepisów. Kolejnym bardzo praktycznym rozwiązaniem są kamery umieszczone we wnętrzu urządzenia. W każdej chwili można sprawdzić zawartość lodówki, a funkcja ta będzie bardzo praktyczna choćby podczas zakupów w sklepie. 
 
Więcej informacji o Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor/34004981/hcw9919fsgb/ 

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: