instalacje

Nowy rekuperator ścienny Wavin Ventiza PP60 – wydajny i kompaktowy

12-06-2024

Rekuperator ścienny Ventiza PP60 to nowość w ofercie Wavin. Urządzenie, pomimo kompaktowych rozmiarów, działa bardzo wydajnie, na co wpływ ma także możliwość wyboru różnych trybów pracy. Ventiza PP60 przeznaczona jest do stosowania zarówno w nowo budowanych obiektach mieszkalnych, jak i tych poddawanych renowacji – zwłaszcza przy termomodernizacji budynków czy generalnych remontach domów i biur. Jest kolejnym elementem z typoszeregu Wavin Ventiza, czyli kompletnego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

czytaj dalej

Pompy ciepła – system ogrzewania domu oraz chłodzenia budynków

12-06-2024

Planujesz zakup pompy ciepła? Świetnie się składa, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję! Dzięki niej nie tylko możesz zgarnąć zwrot na swoje konto, ale też zyskasz nowoczesne urządzenie, które zwiększy komfort cieplny w Twoim budynku. Sprawdź, co przygotowaliśmy i skorzystaj z okazji, aby cieszyć się wygodą i oszczędnościami przez cały rok!

czytaj dalej

Czy Twój dom jest gotowy na pompę ciepła?

12-06-2024

Pompy ciepła to jedna z najnowocześniejszych technologii grzewczych dla domów, przy czym jak żadna inna łączy ona kilka istotnych cech – znaczące wykorzystanie energii odnawialnej, zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a jednocześnie zapewnienie najwyższej efektywności ogrzewania i komfortowej obsługi przy relatywnie niskich kosztach eksploatacji. Dlatego właśnie ta technologia obecnie tak intensywnie się rozwija, zastępując inne rozwiązania grzewcze nie tylko w nowych, ale i starszych budynkach. Trzeba jednak pamiętać, że im lepiej nasz dom jest przygotowany na pompę ciepła, tym większy jest potencjał korzyści, które dzięki niej można osiągnąć.

czytaj dalej