łazienka

Wanna czy kabina?

17-06-2024

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową to jeden z kluczowych problemów, przed którym staje prawie każdy urządzający łazienkę. Decyzja – o ile nie jest wymuszona na przykład niewielkim metrażem łazienki – może być naprawdę trudna. Każde z rozwiązań ma bowiem swoje unikalne zalety.

czytaj dalej

Moc natrysku

03-06-2024

Historia natrysków sięga starożytności, odkrycia archeologiczne wskazują, że już wtedy Grecy i Rzymianie korzystali z publicznych łaźni, które wyposażone były w systemy spuszczania wody, umożliwiające kąpiele. Prysznice jakie znamy dzisiaj, zaczęły zyskiwać popularność w XX wieku, a rozwój designu i technologii sprawił, że stały się integralną częścią łazienek.

czytaj dalej

Siła prostoty: wizualnie lekkie kabiny prysznicowe

29-05-2024

Kabina prysznicowa, której niemal nie widać, czyli złożona z przejrzystego szkła i minimum elementów. Wizualnie lekkie kabiny prysznicowe Radaway to nie tylko kwintesencja minimalizmu… Sprawdzą się w łazienkach zaaranżowanych w różnych stylach.

czytaj dalej

Dyskretnie i elegancko – nowoczesna strefa bidetu

27-05-2024

Urządzając łazienkę, często myślimy głównie o jej walorach estetycznych. Warto jednak pamiętać, że przede wszystkim jest to pomieszczenie o charakterze higieniczno-sanitarnym. Powinno zatem być nie tylko dobrze urządzone, ale także ma spełniać swoje podstawowe funkcje, do których należy między innymi umożliwienie higieny intymnej. Dlatego na etapie planowania aranżacji przestrzeni łazienkowej dobrze jest pomyśleć o strefie bidetu.

czytaj dalej

Armatura i akcesoria – wybór, który się opłaca

20-05-2024

Łazienka potrafi zachwycać swoim wystrojem. Zależy nam na tym, by sprzyjał on wypoczynkowi i wygodnej pielęgnacji. Jednym z ważnych elementów udanej aranżacji jest spójny wygląd armatury i akcesoriów. Przykłady takich rozwiązań znajdziemy w kolekcjach marki FERRO.

czytaj dalej

Unikatowe płyty fornirowane

16-05-2024

Płyta fornirowana to optymalne połączenie szlachetnego wyglądu drewna z wszechstronnym zastosowaniem płyt wiórowych. Otrzymujemy urzekający rysunek słojów naturalnego pochodzenia, bez potrzeby piłowania ciężkiego drewna litego. Idealny na ścianę, meble lub elementy dekoracyjne.

czytaj dalej

Idealnie świeże pranie z inteligentną pralką Haier X11

07-05-2024

Firma Haier, która od 15 lat utrzymuje pozycję lidera na rynku AGD, wprowadza do swojej oferty nowy model pralki. Haier X11 HW100-BD14397 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na runku, o niezwykłej precyzji wykonania i najwyższej klasie energetycznej A. Zastosowane w pralce technologie wspomagane sztuczną inteligencją ułatwiają codzienne obowiązki i sprawiają, że pranie będzie zawsze idealnie czyste i pachnące.

czytaj dalej

Łazienka z efektem wow!

06-05-2024

Wprowadzenie oryginalnych rozwiązań architektonicznych, na przykład unikatowej aranżacji przestrzeni czy układu okien, może wzmocnić jej wyjątkowość, ale to tylko jeden z aspektów jakie można rozważyć. Najważniejsze jest, aby nie zapominać o spójności i zharmonizowaniu wybranych elementów.

czytaj dalej

Wygoda w łazience – jak o nią zadbać?

29-04-2024

Komfortowa łazienka to harmonia efektywności i estetyki, adekwatna do potrzeb użytkownika. Optymalny układ funkcjonalny dopasowany do przestrzeni gwarantuje łatwy dostęp do istotnych elementów oraz ergonomiczne rozmieszczenie sprzętów i akcesoriów.

czytaj dalej