Po co Ci rynna? Nowa kampania reklamowa Galeco

14 czerwiec 2024  

„Po co Ci rynna” — czy lider w produkcji systemów rynnowych może promować się tak kontrowersyjnym hasłem? Może! Bo dzięki niemu przewrotnie przypomina, jak ważnym elementem dachu są rynny, także wtedy, gdy chcemy stworzyć minimalistyczną, jednolitą bryłę budynku.

Przewrotna kampania

Kampania „Po co Ci rynna?” zwraca szczególną uwagę na aspekt estetyczny. Tym hasłem Galeco w swojej komunikacji podkreśla, iż dzięki takiemu rozwiązaniu jak DACHRYNNA marka dąży do estetyzacji architektury polski ego krajobrazu, poprzez wprowadzenie jednolitych form, upraszczając zarówno procesy budowlane, jak i bryły budynków.

Poprzez nową kampanię Galeco nie tylko promuje swój innowacyjny produkt, ale także opowiada się za zmianą sposobu myślenia o estetyce budownictwa i konstrukcji dachu. 

Ponadto wzornictwo DACHRYNNY nie sprowadza się tylko do estetyki, ale ma swoje przełożenie rówież na funkcjonalność rozwiązania. Tworząc zintegrowany system 2w1 Galeco dąży do ukrycia widocznych elementów dachu i uproszczenia jego konstrukcji tak, jak tylko jest to możliwe, w myśl zasady „mniej znaczy więcej.” 

Ukryta i efektywna rynna

Dzięki pojawieniu się DACHRYNNY nowoczesne budownictwo i minimalistyczna estetyka zyskały nowego sprzymierzeńca. DACHRYNNA od Galeco to zintegrowany system dachowo-rynnowy. W tym systemie rynna jest ukryta w połaci dachowej, rura spustowa zaś zintegrowana jest z fasadą budynku. Wszystko to pokryte jest panelem na rąbek stojący, który może również przechodzić w nowoczesną elewację budynku.

Z okapem i bez 

Dodatkową korzyścią instalacji DACHRYNNY jest to, że rozwiązanie można zastosować zarówno do dachów bezokapowych, gdzie dach kończy się na krawędzi budynku, jak i do tradycyjnych dachów okapowych. To prawdziwa innowacja, której dotąd nie oferował żaden inny producent. Teraz możliwe jest zbudowanie tradycyjnego dachu dwuspadowego z okapem i ukrycie rynien oraz rur spustowych w strukturze dachu oraz warstwie ocieplenia budynku.

Dzięki DACHRYNNIE oszczędzamy czas, ale też nerwy, które mogą nam towarzyszyć przy wszystkich decyzjach, które musimy podjąć podczas budowy domu — mówi Magdalena Buryło, Dyrektor Marketingu Galeco — Wybór dachu i rynny jest teraz prosty, za sprawą innowacyjnego rozwiązania 2w1. A co więcej dom klienta zyskuje minimalistyczny wygląd, poprzez ukrycie niepotrzebnie widocznych elementów, co jest cenione w nowoczesnym budownictwie — podkreśla. 

DACHRYNNA dowodzi, że istotne komponenty budowlane, takie jak dach i rynny, mogą być zarówno efektywne, jak i odpowiadające współczesnej estetyce. To kolejny krok w stronę rozwoju nowoczesnego budownictwa i estetyzacji krajobrazu.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: