Röben na Wielkim Pikniku Wiecha w Kielcach

7 czerwiec 2024  

W najbliższą sobotę, 8 czerwca br., odbędzie się Wielki Piknik w Szkole Rzemiosła Cechu "Wiecha" przy ul. Peryferyjnej 15D w Kielcach. Piknik, zorganizowany przez Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli "Wiecha" stanowić będzie okazję do świętowania półmetka sezonu budowlanego.

Startujemy o godz. 12:00! Serdecznie zapraszamy, bo to doskonała okazja, by w jednym miejscu spotkać profesjonalistów z branży dachowej, wymienić się doświadczeniami oraz uczcić półmetek sezonu budowlanego. Na stoisku nr 6 zaprezentowane zostaną najnowsze produkty z oferty Röben, ale to nie wszystko. Na najmłodszych miłośników dekarstwa będą czekać angażujące gry i zabawy.

A chcących się sprawdzić i lubiących wyzwania, producent wraz z firmą Byna przygotował konkurs na najszybsze ułożenie dachówki ceramicznej MONZAplus.

Wydarzeniem specjalnym będzie Wielki Turniej Piłki Nożnej Branży Dekarskiej rozgrywany w formule pucharowej, który bez wątpienia umili uczestnikom czas i dostarczy emocji sportowych. 

Dla profesjonalistów z branży dachowej oraz ich rodzin organizatorzy przygotowali bezpłatne wejściówki. Aby otrzymać wejściówkę, należy dokonać rejestracji poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://forms.gle/UJnCuxG4mzSvVVEX8.

Zapraszamy na "Wielki Piknik" w Szkole Rzemiosła Cechu "Wiecha", który odbędzie się już w najbliższą sobotę 8 czerwca, przy ul. Peryferyjnej 15D w Kielcach.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: