Dekarze poznają DACHRYNNĘ!

18 kwiecień 2024  

Kolejni dekarze uzyskali autoryzację do montażu nowatorskiego systemu DACHRYNNA od Galeco. To jedyny na rynku innowacyjny produkt 2w1, w którym dach łączy się z systemem rynnowym ukrytym w jego strukturze i elewacji budynku.

Ze względu na innowacyjny charakter DACHRYNNY, producent zdecydował, że produkt ten będzie mógł być montowany tylko przez autoryzowanych dekarzy. Wszystko po to, aby instalacja przebiegała krok po kroku zgodnie z instrukcją stworzoną przez Galeco. To gwarancja szczelności i trwałości całego systemu.

Harmonogram szkoleń

Od początku roku zostało przeprowadzonych pięć szkoleń, po których certyfikaty otrzymało 24 dekarzy. W 2024 roku Galeco planuje przeszkolić 80 dekarzy, co zapewni w każdym biurze handlowym marki dziesięciu autoryzowanych specjalistów. Liczba ta pozwoli na terminowe instalacje dla wszystkich zainteresowanych inwestorów.

W najbliższym czasie planowane są kolejne szkolenia — w kwietniu i maju na terenie Balic i Gdańska. W maju również zostanie uruchomiony kolejny punkt szkoleniowy w Biurze Handlowym firmy w Radzyminie.

Do certyfikacji zapraszane są wybrane przez producenta ekipy dekarskie, tak aby zapewnić najwyższy standard usług. Nie powinno to dziwić, ponieważ Galeco zadbało o jakość produktu już na etapie projektowania.  

Bezpieczeństwo w projektowaniu

System wykorzystuje szereg autorskich rozwiązań. To chociażby znany z marki

Q STALYO opatentowany system łączenia qnnect. Dzięki czemu czas montażu jest zdecydowanie krótszy niż w przypadku tradycyjnych systemów. A co ważniejsze jest bardzo trwały.

Dodatkową szczelność zapewniają wsporniki montowane w miejscach łączenia. Dzięki ich zastosowaniu nacisk na konstrukcję dachu jest równomiernie rozłożony, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń i przecieków. Wsporniki są wyprodukowane z materiałów o wysokiej wytrzymałości, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Szczelność zapewnia także dodatkowa warstwa hydroizolacji, umieszczona poniżej poziomu rynnowego. Wpływa ona także na właściwą cyrkulację powietrza. System oferuje optymalną szczelność i trwałość. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów oraz profesjonalnemu szkoleniu dekarzy, autoryzowanych do jego montażu.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: